Līgai ir nepieciešami 2,6 kilogrami riekstu. Veikalā ir nopērkami trīs dažādi iepakojumi (vairāk informācija attēlā), kuru cenas ir norādītas zemāk. Viņa ir nolēmusi iegādāties vairākus vienādus iepakojumus.
Apdomā, aprēķini un ieraksti trūkstošo informāciju!
Apdomā, aprēķini un ieraksti trūkstošo informāciju!
Atbildēs raksti saīsinātas daļas! Iepakojumus pārdod tikai veselus!
\(€\) \(€\) \(€\)
Aprēķinot riekstu cenu kilogramā, no visiem trīs iepakojumiem viszemākā riekstu cena kilogramā ir iepakojumam, kas maksā \(€\) kilogramā.
Lai vislētāk nopirktu nepieciešamo daudzumu riekstu, Līga izvēlēsies visus vienādus iepakojumus un par savu pirkumu samaksās \(€\).
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!